Bony podarunkowe na zajęcia ceramiczne, kursy lub na zakupy w sklepie Palonka a także opcja pakowania ceramiki na prezent.

* Bony podarunkowe i pakowanie na prezent

Bon na zakupy za 200zł Bon na zakupy za 200zł
Producent: Palonka
Cena: 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bon na zakupy za 100zł Bon na zakupy za 100zł
Producent: Palonka
Cena: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bon na zakupy za 50 zł Bon na zakupy za 50 zł
Producent: Palonka
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pakowanie na prezent Pakowanie na prezent
Cena: 9,00 zł
szt.
zobacz więcej
Voucher podarunkowy na kurs Voucher podarunkowy na kurs
Producent: Palonka
Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej

Vouchery w różnych kwotach do wykorzystania na zakupy w sklepie Palonka. Po zakupie na adres mailowy wysyłam plik pdf do druku, z unikalnym, jednorazowym kodem do wpisania podczas finalizowania zakupów w sklepie palonka.com.pl. Bon ważny jest przez 1 rok od daty zakupu.

Vouchery na zajęcia tzw. "pracowni otwartej" do wykorzystania w pracowni po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu dogodnego dla mnie i osoby obdarowanej. Bony na 3 h do wykorzystania jednorazowo (3h podczas jednej wizyty w pracowni). Pracownia mieści się w Gdańsku, przy ul. Rajskiej 6 (Śródmieście). Bon jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.

Vouchery na kurs ceramiczny odbywający się w pracowni Palonka. Osoba obdarowana może dołączyć do nowotworzonej grupy kursowej. Bon jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. W przypadku podniesienia ceny kursu uczestnik zobowiązany jest ponieść różnicę w cenie przed rozpoczęciem zajęć.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl